Warsztaty technik analitycznych i projektowych - 4 tematy!

Cena: 900 zł

Miejsce: Warszawa

Warsztaty to ćwiczenia praktyczne z zakresu stosowania wybranych technik w szczególności: notacji i diagramów, identyfikacji procesów, klas, stosowania wzorców analitycznych. Oparte są prawdziwych zanonimizowanych dokumentach z jakimi spotykałem się w projektach.

Po ukończeniu całego kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat "PRAKTYK ANALIZY BIZNESOWEJ"!

Czytaj więcej...

Dokumentowanie wymagań i zarządzanie nimi: Model motywacji biznesowej, Przypadki Użycia i Wymagania w SysML - 29-30.05.2018

Cena: 2100 zł lub 2600 zł

Miejsce: Warszawa

Poznanie formalnych zasad dokumentowania wymagań na systemy, zarządzania zakresem projektu, analizy biznesowej. Poznanie podstaw notacji BMM i SysML (standard Object Management Group), poznanie dobrych praktyk, typowych błędów. Szkolenie bazuje na standardowym, opisanym na OMG.org/mda, procesie wytwarzania oprogramowania. 

Czytaj więcej...

Analiza obiektowa i projektowanie logiki oprogramowania z użyciem notacji UML - 25-26.06.2018

Cena: 2100 zł lub 2600 zł

Miejsce: Warszawa

Poznanie podstawowych formalnych zasad analizy obiektowej i projektowania obiektowego, wzorców analitycznych. Zwrócenie uwagi na typowe błędy. Poznanie podstaw notacji UML (standard Object Management Group), poznanie dobrych praktyk, typowych błędów. Szkolenie bazuje na standardowym, opisanym na OMG.org/mda, procesie wytwarzania oprogramowania oraz klasycznej literaturze z zakresu analizy obiektowej. Omawiane zagadnienia są ilustrowane realnymi projektami. 

Czytaj więcej...

Cykl trzech szkoleń: Praktyka Analizy Biznesowej i Projektowania Systemów Obiektowych

Cena: od 5800 zł

Miejsce: Warszawa

Cykl składa się z trzech modułów:

1. Procesy biznesowe: modelowanie i zarządzanie z użyciem notacji BPMN
2. Dokumentowanie wymagań i zarządzanie nimi: model motywacji biznesowej, Przypadki Użycia i Wymagania w SysML
3. Analiza obiektowa i projektowanie logiki oprogramowania z użyciem notacji UML

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat "ANALITYK BIZNESOWY"!

Nowa NIŻSZA cena!

Czytaj więcej...

Podstawy inżynierii wymagań - certyfikat IREB CPRE

Cena: 1900 zł

Według raportu The Standish Group, główne przyczyny niepowodzeń projektów IT, to brak wymagań, niekontrolowana zmienność wymagań oraz braki w komunikacji między wykonawcami i zleceniodawcami. Aby tego uniknąć, potrzebna jest skuteczna i sprawna inżynieria wymagań. Uczestnicy tego kursu opanują jej najważniejsze elementy.

Czytaj więcej...

IREB CPRE kurs zaawansowany: Zarządzanie wymaganiami

Cena: 1700 zł

Miejsce: do uzgodnienia

Zmienność wymagań jest z jednej strony warunkiem sukcesu biznesowe, a z drugiej strony - wielkim zagrożeniem chaosu w projekcie. Aby wykorzystać szanse i jednocześnie unikać zagrożeń, aby skutecznie i sprawnie realizować elastyczne projekty, trzeba w odpowiedni sposób zarządzać wymaganiami i ich zmianami.

Czytaj więcej...