OGÓLNE WARUNKI UDZIAŁU W SZKOLENIACH 

1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie wcześniejszej rejestracji. Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu wysyłamy na podany adres e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od otrzymania formularza zgłoszeniowego.

2. Przyjęcie przez firmę eduFuturo do realizacji zamówienia stanowi zawarcie umowy na czas określony, tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Przyjęcie do realizacji nastąpi poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej potwierdzającej otrzymanie formularza na wskazany w nim adres e-mail Zamawiającego.

3. Zamawiającemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Jeżeli odstąpienie nastąpi w terminie do 8 dni przed dniem przystąpienia do realizacji umowy, Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Jeżeli odstąpienie nastąpi w terminie od 7 do 3 dni przez dniem przystąpienia do realizacji umowy, Zamawiający jednocześnie z oświadczeniem o odstąpieniu zobowiązany jest do zapłaty 30% wartości zamówienia (odstępne). Odstąpienie w późniejszym terminie zobowiązuje do zapłaty pełnej kwoty (100%).

4. Wszelkie terminy, w szczególności terminy szkoleń, warsztatów muszą być potwierdzane z 7-dniowym wyprzedzeniem przez strony, pod rygorem nieważności takich ustaleń.

5. Niestawienie się zamawiającego lub wskazanych przez niego osób trzecich do odbioru usługi, będącej przedmiotem umowy, nie zwalnia z zapłaty wynagrodzenia.

6. Przeprowadzenie szkoleń i warsztatów potwierdzają listy obecności.

7. Maksymalnie na 30 dni przed szkoleniem otrzymacie Państwo fakturę VAT, na podstawie której należy dokonać wpłaty: 26 1950 0001 2006 0238 5561 0002 Idea Bank. Potwierdzenie prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. Zamawiający oświadcza, że wyraża zgodę na przesyłanie mu drogą elektroniczną faktur wystawianych przez eduFuturo Karolina Murawska zgodnie z obowiązującymi przepisami, w formacie PDF. Zgoda obejmuje również faktury korygujące i duplikaty faktur.

9. Zamawiający wyraża zgodę na umieszczenie jego nazwy w materiałach referencyjnych i marketingowych firmy eduFuturo Karolina Murawska, w których eduFuturo Karolina Murawska wymieni Zamawiającego jako swojego klienta.

 

 

PRYWATNOŚĆ 

1. Wszelkie dane osobiste użytkowników strony podawane są dobrowolnie, rozumiejąc cel ich podawania, jakim jest oczekiwanie kontaktu zwrotnego, zamówienie usługi lub subskrypcja newslettera.

2. O subskrybentach gromadzone są jedynie adres email oraz imię i nazwisko/nazwa.

3. Każdy z użytkowników może złożyć wniosek o sprostowanie danych w sytuacji gdy są nieprawidłowe lub niekompletne, o usunięcie, ograniczenie przetwarzania lub wniesienie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Mają Państwo również prawo do przeniesienia danych, do dostępu do swoich danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego i cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Każdorazowo w treści mailingu, adresat otrzymuje informacje o tym, jak usunąć adres email z bazy eduFuturo Karolina Murawska.

 

Wszelkie uwagi i roszczenia związane z powyższym Regulaminem należy zgłaszać Administratorowi na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Szukaj szkolenia

Newsletter

Kalendarz

Sierpień   2018
M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Zadzwoń lub napisz do nas

Dane adresowe

ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa

 

Dane identyfikacyjne

NIP: 797-192-56-61
REGON: 145926883

Śledź nas na