Wybór doświadczonego i kompetentnego trenera to cel, który stawiamy sobie ponad wszystko! Trener to 80% sukcesu szkolenia, a sukces szkolenia, to także Wasz sukces uwieńczony awansem, podniesieniem kwalifikacji oraz podwyżką!

Dlatego też nasi trenerzy to czynni zawodowo specjaliści, pracownicy naukowi, autorzy i współautorzy wielu publikacji oraz książek, praktycy i teoretycy nowoczesnych metod w dziedzinie IT i biznesu oraz wykładowcy Renomowanych Państwowych Uczelni Wyższych!

 

 "Pokazałem Wam drogę. Przejść nią musicie sami."

(Budda Siakjamuni)

 

 

 

KRZYSZTOF TOMKIEWICZ

Magister elektroniki po wydziale automatyki, doktor nauk technicznych w dyscyplinie mechanika, zawodowy oficer, który w swojej pierwszej pracy dzielił czas między logistykę, technikę i szkolenie. Ma kilkuletnie doświadczenie naukowe i dydaktyczne - w pracy naukowej zajmował się między innymi teorią niezawodności, diagnostyką techniczną oraz komputerowym wspomaganiem projektowania, wytwarzania i eksploatacji. Nadal gościnnie wykłada na Politechnice Warszawskiej zarządzanie usługami IT. Doradzał firmom szkoleniowym i doradczym w zakresie rozwoju produktów, marketingu i analizach rynkowych. Członek HDI-Poland, itSMF Polska, PSTP i ProCAX. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Współpracując z wydawnictwem IDG Poland organizował konferencje koncentrujące się na wykorzystaniu systemów informatycznych w zarządzaniu, odpowiadając przede wszystkim za ich program merytoryczny. Od wielu lat aktywnie promuje wykorzystanie nowoczesnych metod zarządzania i wykorzystania narzędzi informatycznych w przemyśle, usługach i administracji. Dostrzegając znaczenie czynników ludzkich w organizacji należy do propagatorów koncepcji i metod zwracających uwagę na postawy, zachowania i kulturę organizacyjną (m.in. SAMM™, ABC of ICT™, Hogan Assessment System™, DIGMA™, Model 5P™).

 

 

JAROSŁAW ŻELIŃSKI

Ekspert niezależny. Analityk biznesowy.

W 1984 ukończył Technikum Górnicze w Chorzowie. W 1989 ukończył studia na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. W trakcie studiów członek koła naukowego, zdobywca 1 nagrody Konkursu Młodych pracowników nauki w Zielonej Górze. Studia ukończył wyróżnioną obroną pracy magisterskiej na temat nowatorskich systemów komunikacji i łączności w paśmie milimetrowym. Po ukończeniu studiów pracownik naukowy, adiunkt zakładu transmisji informacji Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności, współpracownik WAT. Specjalizował się głównie w analizie systemów łączności i teorii komunikacji. Od 1991 roku pracuje w branży IT uczestnicząc w projektach z zakresu wdrożeń systemów IT, analiz systemowych i doradztwa organizacyjnego. Obecnie prowadzi komercyjne projekty dla firm i organizacji oraz samodzielne studia i prace badawcze z obszaru analiz systemowych w takich dziedzinach jak: teoria i filozofia zarządzania, teoria i filozofia prawa, teoria i filozofia nauki i epistemologia i kognitywistyka oraz projektowania logiki i architektury oprogramowania. Doktorant w Instytucie Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.  Kilkadziesiąt publikacji w prasie specjalistycznej. Biegły w obszarze ochrony wartości intelektualnych i know-how w inżynierii oprogramowania.

 

RENATA WARCHOŁ-LEWICKA

Radca prawny Renata Warchoł-Lewicka, partner kancelarii „Gorazda, Świstuń, Wątroba i wspólnicy” adwokaci i radcowie prawni sp. partnerska w Krakowie. Ekspert w dziedzinie umów w obrocie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem umów zawieranych w branży IT. Specjalista w obszarze praw związanych z nowymi technologiami, w tym praw autorskich. Uczestniczyła w tworzeniu i negocjowaniu umów w ponad 200 projektach wdrożeniowych systemów informatycznych, w tym dla sektorów bankowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, gazowego, transport & logistyka. Wiedza i doświadczenia z zakresu cyklu życia projektów IT i związanych z nimi procesów pozwala jej na efektywne zarządzanie sytuacjami kryzysowymi im towarzyszącymi i szacować ryzyko ich wystąpienia już na etapie negocjacji. Koordynator i konsultant zespołów wdrożeniowych RODO. Reprezentuje również klientów w sporach sądowych dotyczących umów wdrożeniowych. Trener na szkoleniach dla klientów kancelarii z zakresu umów z obszaru IT.

 

 

RAFAŁ MRÓWKA

Jest profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie specjalizuje się w analizie nowoczesnych modeli organizacji, problemach przywództwa gospodarczego, badaniach satysfakcji i zaangażowania pracowników, zarządzaniu kompetencjami pracowników oraz public relations. Jest on także kierownikiem programu MBA-SGH (program Executive MBA w SGH, jeden z najlepszych programów EMBA w Polsce według rankingu miesięcznika Pespektywy) oraz  kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH. Jest uznanym wykładowcą, m.in. wielokrotnie znajdował się w gronie najlepszych wykładowców SGH w ocenie studentów (ranking TOP10), jest laureatem nagrody dla najlepszych wykładowców programu MBA-SGH. Rafał Mrówka działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma 20 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu. Specjalizuje się badaniach satysfakcji pracowników, pobudzaniu zaangażowania pracowników, programach wspierania innowacyjności organizacji, programach rozwoju kompetencji menedżerów i kształtowania umiejętności przywódczych oraz budowaniem wizerunku organizacji, osób, produktów. Od ponad 20 lat prowadzi także szkolenia związane z rozwijaniem kompetencji autoprezentacyjnych i przygotowaniem wystąpień publicznych. Szkolił w tym zakresie wielu menedżerów, działaczy politycznych i samorządowych.

 

 

AGNIESZKA JARZĘBOWSKA

Wykładowca akademicki, certyfikowany trener biznesu, autorka książki „Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty”.  W 2014 roku uzyskała tytuł doktora na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnego zarządzania sobą i zadaniami w czasie, osiągania maksymalnej produktywności. Pracuje z zespołami nad poprawą ich organizacji pracy i podniesieniem efektywności osobistej i zespołowej. Pokazuje jak kreować życie w oparciu o własne wartości i tak organizować czas, by budować satysfakcjonującą codzienność. Prowadzi sesje shadowingowe dla menedżerów średniego i wyższego szczebla skierowane na wzrost produktywności działań. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach marketingu w firmach z branży paliwa/retail i FMCG. Na sali szkoleniowej dba o komfort uczestników. Tworzy programy szkoleniowe oparte na praktycznym rozwijaniu kompetencji. 

 

JUDYTA SZKUDLAREK-PITAK

Trener biznesu i szkoleniowiec specjalizujący się w prowadzeniu treningów międzykulturowych, szkoleń z zakresu marketingu i komunikacji interpersonalnej. Doktor nauk humanistycznych, absolwentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się w badaniach nad społeczno-kulturowymi uwarunkowaniami rozwoju przedsiębiorczości w transformujących się systemach ekonomicznych Azji Południowo-Wschodniej. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania projektami. Posiada także certyfikat praktyk NLP. Ma bogate doświadczenie zawodowe, związane z bankowością, marketingiem i HR. Aktualnie pracuje w globalnej instytucji finansowej i odpowiada za kontakty ze szwajcarskimi partnerami. Prywatnie jest mamą 2-letniego synka i uwielbia podróże. Z każdą kolejną wyprawą udowadnia, że podróżowanie z dzieckiem jest przyjemnością i ciekawym wyzwaniem.

 

TOMASZ DZIERŻEK

Scrum Master, analityk systemowy, kiedyś także kierownik zespołów deweloperskich, architekt, deweloper. Z IT związany od ponad 16 lat, z czego połowę spędził pracując w podejściu zwinnym (agile). Scrum Master i trener z powołania, zamiłowania oraz doświadczenia. Pełnił tę rolę zarówno w małych organizacjach, jak i na wielkich projektach, zajmując się kilkoma zespołami na raz i współpracując z kilkudziesięcioma innymi Scrum Masterami. Ekspert od tematyki skalowania Scruma. Posiada wszystkie certyfikaty ścieżki PSM organizacji Scrum.org: PSM I, PSM II, a także PSM III (jako jedna z około 500 osób na świecie). Potrafi pogodzić wymagania klientów z oczekiwaniami zespołów deweloperskich, dzięki czemu posiada wyjątkowe spojrzenie na proces tworzenia oprogramowania, a także umiejętności komunikacji zarówno z klientem biznesowym, jak i z IT. Interesuje się także psychologią i naturą ludzką, a wiedzę zdobytą na tym gruncie wplata w swoje szkolenia. Od kilku lat współtworzy zwinny duet #białko, który propaguje zwinne podejście do pracy i życia, a także promuje metodykę Scrum. Biegle mówi i pisze po angielsku, a co za tym idzie prowadzi także szkolenia w tym języku.

 

ŁUKASZ BRĘK

Analityk, Scrum Master, Product Owner i wreszcie Srcum Coach. Doświadczenie zawodowe zdobywał na największych projektach prowadzonych zarówno w sektorach publicznych (finansowych,ubezpieczeniowych) i prywatnych. Od 7 lat "zarażony" zwinnym podejściem, które stara się rozpropagować na jak największą liczbę ludzi. Od kilku lat trener Scrum i agile. Charakteryzuje się empatycznym podejściem do uczestników szkolenia, potrafi wciągnąć ich w dyskusje nakierowane na wydobycie i rozwiązanie ich problemów. Wspiera się przy tym swoim ogromnym doświadczeniem zarówno zawodowym, jak i agile'owym.

 

MONIKA MOSKAL

Analityk biznesowy odpowiedzialny w firmie m.in. za analizy systemowe i wdrożenia systemów IT, specjalizujący się w narzędziach no-code, a szczególnie Logotec App Studio, przy których pomocy tworzy własne, natywne aplikacje/rozwiązania bazodanowe działające na wszystkich popularnych systemach operacyjnych. Ponadto tłumacz (freelancer) języka chińskiego i angielskiego, który poza pracą analityka biznesowego dokonuje także tłumaczenia i lokalizacji rozwiązań IT na język i rynek chiński. Doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku studia azjatyckie z językiem chińskim, gdzie otrzymała stypendium wyjazdowe do Chin. Równolegle ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku doradztwo filozoficzne i coaching oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska z tłumaczeniem na język chiński. Wcześniej ukończyła program IB (The International Baccalaureate).

Szukaj szkolenia

Newsletter

Kalendarz

Wrzesień   2020
M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Zadzwoń lub napisz do nas

Dane adresowe

ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa

 

Dane identyfikacyjne

NIP: 797-192-56-61
REGON: 145926883

Śledź nas na