Referencje

---

"Miałem ostatnio okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawym cyklu szkoleń: Praktyka Analizy Biznesowej i Projektowania Systemów Obiektowych (...)

W wyniku szkolenia uzyskałem potwierdzenie że procesy modelowane za pomocą notacji BPMN mogą być z powodzeniem implementowane w enova workflow gdzie edytor procesów jest  z założenia pewnym uogólnieniem notacji. Metody propagowane przez JZ pozwalają na uzyskanie kompletnych i spójnych wymagań oraz modeli procesów w analizowanym systemie. Powinny stać się więc elementem formalnej metodyki wdrożeń oraz naturalnie być stosowane w projektowaniu samego programu.

Mogę więc uznać że czas spęczony z Jarosławem Żelińskim na szkoleniu to inwestycja która będzie procentowała (w zasadzie już procentuje)." (Grzegorz Jurczak)

(Więcej można przeczytać na blogu Technologiczno-Polityczny: http://grzegorzjurczak.tumblr.com/post/60109221945/co-sysml-bpmn-i-uml-robia-w-jednym-garnku)

---

"Cykl szkoleń Praktyka Analizy Biznesowej i Projektowania Systemów Obiektowych w pełni spełnił moje oczekiwania. Szkolenia miały zdecydowany wpływ na poprawę mojego warsztatu analitycznego. Cały cykl szkoleń i kontakt z trenerem uważam za świetne doświadczenie i ćwiczenie intelektualne w którym jest sporo wskazówek co do dalszego rozwoju w obszarze analizy (literatura, podejścia, wzorce projektowe, narzędzia, umiejętności  jakie musi posiadać dobry analityk).

Całość składa się z omówienia procesu rzetelnie przeprowadzonej analizy biznesowej z wykorzystaniem najlepszych standardów i narzędzi. Szkoleniom towarzyszy sporo przykładów z bogatego doświadczenia trenera oraz ćwiczenia. Cały cykl zdecydowanie polecam każdemu kto zajmuje się analizą biznesową i poważnie myśli o rozwoju w tym obszarze." (Michał Rucki)

 

 

Krótkie opinie dotyczące naszych szkoleń otwartych:

 

 

 

 

Listy referencyjne:

 

 

referencje z UZP

 

Certyfikaty: 

 FPI

 

 

„Dowody wzmacniają zaufanie.”

(Plutarch)